Jdi na obsah Jdi na menu

Divadlů Snů - PS Křeč 1:5

5. 5. 2014

Otec a syn úřadovali

             Ve druhém kole letní amatérské fotbalové ligy zavítala Slavná PS Křeč na horkou půdu (od té gumy na té umělce to fakt pálí) Masarykovy základní školy. Soupeřem nám byl již tradiční soupeř Divadlo Snů. Zápas byl na programu v nedělních odpoledních hodinách a dostavila se jen hrstka hráčů. Proto museli do utkání naskočit i Jožky, který odehrál celý zápas se zlomeným prstem na své pravé noze. Zároveň své poprvé má v družstvu PS Křeče i Jan Šafránek,ml., za kterého jistě velice rád jeho otec uhradí standartní zápisné – DĚKUJEME!

            Zápas začala Křeč, jak už je zvykem, ve vysokém tempu. Družstvo Divadla postavilo proti nám plnou soupisku a vynikajícího gólmana. Ten vynikajícím způsobem opakovaně vybíhavál, až ho v 10. minutě utkání ještě lépe zkušený harcovník Kamil přeloboval a otevřel skóre zápasu – 1:0. Křeč dále těžila ze svých nacvičených situací. Jedna z nich přišla záhy, Kamil, na první pohled nepovedenou střelou, úmyslně zmátl gólmana Divadla. Ten nereagujíc na nevydařenou střelu nepostřehl, že střela vlastně byla promyšleným signálem, který neomylně zakončil Čáfl starší a protrhl tak střeleckou smůlu ve svých nových kopačkách adiddas. Další spolupráce byla jako z partesu. Táta na syna, syn na tátu – lidi řvali. To byl kolotoč. A výsledkem byl třetí gól v sítí Divadla. Mezi tím vše bezpečně likvidovala nebezpečná obraná lajna Mitač, Kamil a Míra. Všechny nerozhodné útoky rozhodně likvidovali jak jím je, bylo a bude vlastní. Ojedinělé šance v první půli pochytal opalující se gólman v bráně alias Šedivka.

            Druhá půle tlakem Křeče, který v některých chvílích opadával. Toho využili hosté, kteří s přispěním teče Mařáka vyrušili Šedivku z opalovací siesty – 3:1. To pořádně nakrklo našeho útočníka Standu alias Cantonu, který se do toho obul. Nejprve zvýšil na 4:1, kdy po neomylné a opět nacvičené kombinaci až do kuchyně zakončoval bezpečně do prázdné brány. A na závěr upravil na konečných 5:1 pro Křeč svým typickým buldočím průnikem a zakončil kuchlem pod víko a vystavil tak brankáře role účastníka zájezdu.

Ohlasy k utkání:

Kapitán Mitač:

            „Sranda práce.“

Prezident Čafl:

            „Byl to až na výsledek docela těžký zápas.“

 

Divadlo snů - PS Křeč Mochtín 5:1, poločas 3:0 - Bez karet, 4 diváci

Branky: Vejskal Stanislav 2, Šafránek Jan st. 2, Rajtmajer Kamil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Komentář

(Jumbo, 6. 5. 2014 21:56)

Kurňa tam je chyb, asi to budu muset psát sám a ne s Capitánem Morganem :D