Jdi na obsah Jdi na menu

Formanka Rozvoj - PS Křeč 0:2

25. 9. 2014

I na potřetí Křeč zvítězila

                Po dvou vítězstvích, které Křeč vyválčila proti velice těžkým soupeřům, se Křeč postavila proti nevyzpytatelnému soupeři z Formanky. Před tímto zápasem bylo hodně omluvenek a odkladů a tak Křeč sáhla do zdrojů, které tak často nevyužívá v základní sestavě. Ale nakonec ve velice brzkou hodinu se Křeč postavila na hřišti Pod Vodojemem a utkala se.

                Slavná PS Křeč utkání nastartovala ve stylu, který byl dle sestavy jen těžko uvěřitelný. Tlak jako kráva, šance za šancí, neskutečná kombinace a hlavně stále úsměv na tváři. Rozhodčí pískal jako na péroně a nevěděl, co si s tak silným výkonem kluků Křečáckých počnout. Nemohl dělat vůbec nic. Navíc za Křeč konečně nastoupil Švejk, který zřejmě viděl nějaký film o fotbale a pilně trénoval. Sice hrál prý úplnou tužku, ale byl to právě on který otevřel skóre zápasu. Kdyby se dále připojili další střelci, nestřelci mohl být po poločase výsledek 0:5 a už se mohlo předčasně slavit. Takhle se muselo bojovat i nadále.

                V sestavě Blackham na stopéru, na postu který se objevil v malé kopané vůbec poprvé od svého založení. Ale nevadí, náš Blackham je univerzál. Dále jsme se shledali opět s nestálou oporou Ráďou, který odkopal výborný zápas na pravém obránci a vlevo v obraně bezchybně hrál stálice Mařák. V útoku se pak protočili hvězdy jmény Vejsky a Džíno a nová akvicice Juvéééé. Druhý poločas si již zkušeně Křeč pohlídala a navíc vsítila tolik toužebný pojišťovací gól na 0:2. Opět se trefil náš Juventus!!! Tento výsledek už Křeč pohlídala až do samotného závěru.

                Křeč si tedy připisuje další tři body do tabulky a již nyní se posunula na druhé místo tabulky a nenápadně pokukuje po prvním místu neohroženého Smrku.

 

Branky:

                Švátora Jiří – 2x

Zde přikládám originál komentář od velmistra Blackhama:

 

12.kolo Rozvoj-PS Křeč 0-2 (0-1)

Píšese sobota 6.9.2014 přijeli jsme jako veleslavná PSKřeč k velkýmu zapasu s Rozvojem.

Měli sme velký obavy abychom to zvládly tento těžký mač,ale my to zvládly!!!.

Rozhodčí zapískal jako na nádraží to byl hlas a my jsme začaly válcovat převelkýma šancema,který jsme spalovaly vedle jejich kisny.

kdyby bzl poločas 0-5 nebylo co řešit!!!... .

Ale my naši kluci jsme bojovali co Křečácký nohy mohly znésti.!.

Hráli jsme v krásném rozestavení:stopér Blackham,Lévý obránce Mařák Pravý Ouřada kapitán,útok Vejsky a Kubalda a velkej žolík Juve.A to se budete divit ale on byl ten náš Juventus!!!.on dal krásné 2góly které byli opravdu Křečácký.

Sestava:Švátora Petr,Švátora Jiří, Kubalík Petr,Šedivec Michal,Ouřada Radek,Bauer Miroslav a Vejskal Stanislav to jest tak slavná PS Křeč to si nikdo nedokáže představit a to být kompletní tak z nás maj Křečácký vítr a to je vše!!!!!!!!!...... ... 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář