Jdi na obsah Jdi na menu

Mušlák Team - PS Křeč 6:2

23. 6. 2015

Z dvaceti šancí, dva góly

                Ve čtvrtém kole amatérské fotbalové ligy na Klatovsku zajížděla Slavná PS Křeč na hřiště Základní školy T. G. Masaryka, kde byly hostujícím týmem. Soupeřem slavné PS Křeče byli tentokrát hoši od Mušláka – Mušlák Team. Tým, který byl již v minulosti velmi silný a nabitý hráči z velkého fotbalu. Letos však ještě navíc posílen ostatními hráči z týmů, které se rozpadly. Naopak Křeč nastoupila posilněna pouze o Blackhama, který má snad čtvery plíce, 8 nohou, 9 životů, patery játra a práh bolesti a únavy mimo měřitelné hranice.

                Utkání tedy předpovídalo jasnou záležitost pro Mušláky. Avšak zápasu diktovala tempo. A opět tu máme Blakhama, který létal v obraných řadách a společně s Mařákem, Žumpou a Mitačem nekompromisně ukončovali útoky soupeře. Zcela jasně a přehledně pak zakládali útoky do rozhozené obrany. Celý první poločas měla Křeč více ze hry, ale paradoxně soupeř udeřil jako první – Šéďovi proskočil míč kolem levé nohy a zapadl k tyči – 0.1. Ovšem i nátlak Křeče se vyplatil. Z jedné z mnoha akcí se Žumpa rozběhl po pravé straně hřiště a uklidil míč do branky soupeře 1:1. Zaskočený soupeř nechápal co se děje, a toho se Křečácí snažili využít. Proti tomu byl golem mezi brankáři – Kody. Jeho postava byla základním kamenem zkázy. Minimálně 6 tutovek vychytal z kopaček Křečáckých extra super kanonýrů. Těm bohužel opravdu zvlhnul prach. Nakonec se povedlo Čaflovi seniorovi míč propasovat až za záda a dokonce i do branky. Bohužel soupeři se povedlo do konce prvního poločasu srovnat na 2:2.

                Druhý poločas byl opět stejný jako ten první. S tím rozdílem, že tentokráte  šance byly na obou stranách. Bohužel, Křečací jich měli podstatně více, ale již žádný další gól nepřidali. Za to soupeř do čeho kopl to se dá říci, že zapadlo Šéďovi za záda. Zápas nakonec skončil se skóre 2:6, nýbrž my dějepisci si potrpíme na detaily – je nutno připomenout, že na vyložené šance to bylo 20:11 ve prospěch Křeče.

Góly:

                Čafl senior, Žumpa

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář