Jdi na obsah Jdi na menu

PS Křeč - AFK Geroj 2:3

19. 6. 2015

I na podruhé prohra o gól

                Ke třetímu kolu 2. Amatérské ligy v malé kopané na Klatovsku se Slavná PS Křeč postavila proti silnému soupeři z Geroje. Nejen, že fotbalisté podporující řady Křeče nesměli nastoupit kvůli následujícímu zápasu A – mužstva Mochtína, z čehož pramení značné pokuty a porušení kázně. Zejména Jumbo má za opakované vynechání zápasu podmínku s výstrahou. Naopak Geroj posílen z řad velkofotbalistů a futsalistů chtěli ukázat svoji sílu.

                První poločas začal velice svižně, a kdo čekal nápor Geroje musel být překvapen. Byla to Křeč, která vířila pohybem, kombinovala, střílela a motala hlavu svému soupeři. Krásné a pohledné kombinace Křečákům zcela vlastní bohužel končily na hranici vápna. Přesto se však oko diváka dočkalo nejednoho gólu. Skóre otevřel doslova létající Džíno. Ten byl téměř u všeho. A při jedné vzorové akci, kdy po kombinaci na jeden dotek se k zakončení dostal Džíno a přízemní pumelenicí otevřel konto zápasu. Bohužel po toto vstřeleném gólu se Křeč spíše zatáhla do obrany, čímž dala prostor k probuzení soupeři. Ten zvýšil pohyb a bohužel pro Křeč srovnal na 1:1. Ihned vzápětí se vytáhl několika zákroky brankářská jistota Šéďa. Ten se opět postavil mezi tyče a začaroval svoji svatyni. To Křečáky nakoplo a opět zařadili vyšší provozní rychlost a výsledkem tomu byl gól. Před brankou se prosadil svým lišáckým způsobem legenda tohoto sportu, s instinktem zabijáka – prostě velký hovado Čáfl senior. Nekompromisní dělovkou téměř protrhl síť soupeřovi branky. Výsledkem 2:1 pro domácí Křeč skončil první poločas, který nabídl velmi svižný a pohledný výkon.

                Ve stejném stylu pokračoval i poločas druhý, který načal velkým náporem soupeř. Ten se snažil o rychlé vyrovnání a možná i vstřelení třetího gólu. To se však dlouho dobu nedařilo. Výborně, skvěle, bravurně a spolehlivě hrající obrana Křeče nepouštěla soupeře ani na dostřel k brance a tak Šéďa byl absolutně bez práce.  Poté však přišla chyba při střídání. Následné špatné rozebrání hráčů při bránění soupeřova rohu se Křeči vymstilo. Soupeř se dostal náhodně po dvakrát odraženém míči ke střele, se kterou Šéďa nemohl nic dělat. Bohužel soupeř tak opět srovnal krok. Křeč s vidinou prvních tří bodů se pustila do útoku a chtěla urvat vítězství na domácím stadionu a potěšit tak domácí fandy, které se v hojném počtu dostavili. Bohužel tato přemíra snahy se vymstila potřetí. Při rohu Křeče se míč odrazil na půlící čáru, kde při snaze odvrátit míč podklouzl obránce Křeče. Soupeř se tak dostal do brejku 2 na nikoho, který úspěšně zakončili a otočili tak průběh zápasu na svoji stranu. I přes tento fakt Křeč stále útočila avšak čas byl proti. Zápas tak skončil hubeným vítězstvím soupeře.

 

Góly:

                Džíno, Čáfl senior

 

Ohlasy k utkání:

                Čáfl: „ Super zápas. S takhle nabitýma profíkama, který jsme hodně potrápili je to super výkon. Škoda je toho třetího gólu. Spíše by dneska slušela remíza. Ale stejně musím všechny pochválit za dobře odbojovaný zápas.“

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář