Jdi na obsah Jdi na menu

PS Křeč - B.S. Stars 3:4

6. 5. 2012

Smolná prohra proti B.S. Stars

Třetí kolo a druhý zápas na domácím hřišti jsme odehráli proti B.S. Stars. Je to tým, který založil p. Bína, který se stal ředitelem ligy, který připustil do této dřív amatérské ligy fotbalisty od 4.třídy až po divizi. Tým B.S. po několika letech zjistil, že stárne a dřív prvoligovej klub, který už nemůže pomýšlet na první příčky zjistil, že můžou machrovat v tej nejposlednější lize.

Každopádně jsme začali proti hostům zhurta a po nacvičeném signálu z přímého kopu po rozehrávce Mitáče napálil míč Žumpa rychlostí světla do brány, kde Jindra Plášků byl jen jen divák. Tak skončila i první půle. Druhá půle byla již jiná, vyměnili brankáře, přitvrdili, otočili skore, ale na 2-2 srovnal Šafránek po střele Kamila Rajtmajera. Hosté následně dvěma dělovkami z 10metrů nedali šanci, jinak výborně chytajícímu Šedivkovi. Na konečných 3-4 snížil Standa Vejskalů kolenem z půli hřiště po výkopu Žumpy a špatného vyběhnutí brankáře hostů.

Jen mrzí, že proti tak silnému nenastoupili hráči jako je Švejk, Blek byl omluven, Jambo(nemůže do 16.5. hraje v SRN),Vondra , atd. atd.

Sestava-Šedivec-Kovařík,Šup.J,Bauer,Vais,Rajtmajer,Plánička,Šafránek,Kubalík P.,Vejskal, Ianosteac.

góly Křeče - Šup J .,Šafránek,Vejskal,

P.S.-děkujeme za podporu bejvalejch hráčů jako je ,Brda, Buboch, Vápno a Mundl a tříčlenné tvrdé jádro fans Křeče.

Vyhodnocení ankety
 
Hráč Zápasu
 
Šedivec M. 0 %
Šup J. 50 %
Bauer M. 0 %
Vais T. 0 %
Kovařík P. 0 %
Rajtmajer K. 0 %
Šafránek J. 50 %
Vejskal S. 0 %
Ianosteac I. 0 %
Plánička Z. 0 %
Kubalík P. 0 %
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář