Jdi na obsah Jdi na menu

PS Křeč - Camel Luby 2:1

14. 5. 2014

Barcelona by byla na Křeč krátká

            Ve třetím kole třetí amatérské fotbalové ligy nastoupila aktuálně třetí Křeč proti týmu, který se nacházel na třetí pozici od konce – Camel Luby. Camel přijel do Mochtína pouze se třemi hráči a chtěl zápas odložit. Ba naopak Křeč se sešla v silné sestavě a chtěla si minimálně zahrát. Po třetí návštěvě hostujícího kapitána Žumpa jasně vyjádřil svůj nesouhlas ke kontumaci zápasu nebo k zapůjčení hráčů hostům. Na konec hosté sehnali dostatečný počet hráčů, dokonce měli k dispozici i jednoho hráče na střídání.

            Zápas začal o tři minuty později než v harmonogramu, z čeho byla Křeč zaskočená. Rozcvička Křeče byla tak intenzivní a náročná, že hráči byli unavení, vystřílení a hlavně až moc zahřátí. Přesto taktika byla jasná – ZAČÍT NAPLNO, POSTUPNĚ PŘIDÁVAT a STŘÍLET BOMBY K TYČI. Netradičně Křeč začala pouze na 95 %, což bylo znát na projevu hry. Křeč kombinovala pouze k vápnu soupeře, kde narážela na dobře stojící obránce odkopávající míče co nejdál od jejich brány. Ale kombinace byla tak oslnivá a přesná, že by i klucí opálení z Barcelony koukali jak na draka. Avšak byl to právě soupeř, který udeřil. Náš náhradní gólman Čafl alias “plachtící démon“ nečekaně nevyběhl a Markéta Rajalová, hráčka PS Křeče – se nabídla pomoci, šikovně obhodila Čáflíka a tím tak zaskočila všechny přihlížející. Křeč to nabudilo ještě více a začala opět obléhat hostující branku. Největší soupeřem nakonec byli Křečácí sami sobě, kdy jejich finální přihrávka byla doslova k blití. Vše se však prolomilo. Kamil nádherně vybídl Džína, který zpracoval míč na prsa a z první míč pověsil pod víko velice nekompromisním způsobem. Hosté ještě jednou zazlobili, kdy ojediněle nepříjemně vystřelili. To však jistil bezpečně Čáfl, který zná rozměry své branky a pro diváky předvedl mrštnost svého těla, kdy vytasil exkluzivní robinzonádu. Nádherný sportovní okamžik pro celý nabitý stadion PS Křeče a tři rozhodčí. Ti přicestovali z Chlistova a více držkovali než pískali. Poločas skončil 1:1 na skóre, střely na 5:2 branku, střely mimo branku 15:0 a přihrávky 645:132 pro Křeč.

            Druhý poločas byl jako přes kopírák. Křeč opět tlačila, kombinace byla ještě oslnivější. Více šancí bylo zahozeno, ale přesto se Křeč nevzdala. Nádhernou individuální šanci převedl Jožka (minulý týden zlomený palec u nohy – tento týden vše řádně srostlé), který proběhl celé hřiště a pak předložil Jumbovi přihrávku na dlouhou nohu, který z půl metru ve skluzu přestřelil odkrytou branku. Vše nakonec zachránil Švejk, který krásně našel volného Kamila a ten uklidil míč do prázdné branky s klidem a přehledem. Camel ještě chvíli se snažil útočit, ale vynikající obrana a brankář veškerá akce nekompromisně likvidovali.

Zápas nakonec skončil těsnou výhrou, což komentoval kapitán Mitač:

„No a co – dali jsem o gól víc než soupeř, dali. Tak jaký diskutování!!!“

Branky:

            Kubalík Petr, Rajtmajer Kamil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář