Jdi na obsah Jdi na menu

PS Křeč - Formanka Rozvoj 1:1

28. 4. 2014

Křeč začala sezonu 2014 plichtou

            Do nové sezony, respektivě její jarní části, vstupovala Slavná PS Křeč s velkými novými i staronovými posilami. Především Honza Čáfl zapsal svého syna na soupisku a velký COMEBACK prožil Dan Zahálka, který se rozhodl opět reprezentovat Slavný Amaterský tým s nejdelší tradicí v západních Čechách.

            Před zápasem opět dorazil náš velký, největší a jediný sponzor Jarda Baron Švátora. Křeči věnoval sponzorský dar – fungl nové hrací fotbalové míče. Sám je před zápasem pokřtil šampaňským a provedl slavnostní výkop.

            Samotný zápas začal ve vysokém tempu proti odvěkému rivalovi a to Formanky Rozvoj. Staronová posila Dan Zahálka, posilněn NEVYchlazeným šampaňským, řádil jako zamlada. Během chvíle stihl spálit několik slibných šancí, ale bojoval a celý mančaft ho podporoval v jeho osobitém stylu. V zahazování šancí nenechal Dana sám náš ostrostřelec Honza Čáfl, který si do nové sezony zakoupil nové kopačky ADIDAS.

            První gól vsítil soupeř, kdy po náhodné teči z rohu hosté otevřeli skóre. PS Křeč to nezabalila, ba naopak. Přeřadila na vyšší rychlostní stupeň a soupeře dále tlačila. Nakonec se podařilo vyrovnat. Kdy po dobře zvládnuté nacvičené akci Kamil Rajtmajer přesně našel nabíhajícího Míru Mařáku, který v plném sprintu nekompromisně propálil vše co mu stálo v cestě a zavěsil.

            Je třeba i vyzdvihnout perfektně hrající obranu, která soupeře nepouštěla do vyložených šancí a obávaného kanonýra Formanky ubránila. A když obrana přece jen “schválně“ vytvořila chybku a tím tak nechala vyniknout oporu v bráně Křeče Michal Šedivku.

            Zápas dopadl na úvod dobře, což potvrdil a zhodnotil i hrající kapitán Pavel Mitač:

„Většinou na úvod sezony prohráváme, takže dobrá plichta kurva ne!!!“

Výsledek:

PS Křeč : Formanka Rozvoj – 1:1 (1:1) – góly: Bauer Miroslav

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář