Jdi na obsah Jdi na menu

PS Křeč - Mušlák Team 7:1

6. 6. 2012

O pouti si Křeč otevřela střelnici

V sedmém kole AFL letní lize PS Křeč přivítala o pouti na svém hřišti silného soupeře Mušlák Team. Namlsáni z minulého kola, se Křeč sešla opět v hojném počtu jedenácti lidí. Křeči chyběl dlouholetý kanonýr Čáfl, který tou dobou pobýval na oslavě v Zavlekově. Přesto se Křeč dokonale poradila se svým soupeřem.

Zápas započal za mírného skrápění tradičního pouťového deštíku. Křeč se obula do soupeře s vervou jím vlastním. Opět soupeře mačkal od začátku utkání na jeho polovině a pouze ojediněle soupeři dovolila, aby se dostali až k bráně hostů. Byli to však hosté, kteří udeřili po rohu. Kdy se nepodařilo odkopnout míč pryč z okolí branky a hosté toho využili – 0:1. Toto Křeč popíchlo ještě více a doslova zamkla soupeře na své polovině. Velké šance byly opět spalovány, když se podařilo brankáře překonat tak zastavil míč o tyč. Až na konci poločasu se podařila krásná kombinační akce. Na konci této akce stál Pláňa, který zakončoval do prázdné brány hostů – 1:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Druhý poločas začal opět za velkého tlaku PS Křeče, nikdo však nepřepokládal co nastane během dalších následujících minut. Křeč zlepšila pohyb bez míče, a proto veškeré akce končili střelou do prázdné branky. Jelikož branek padlo mnoho a dalších nevyužitých šancí bylo ještě více, nepamatuji si všechny krásné akce. A hlavně za tento poločas nelze chválit jednotlivce. Z mého pohledu si zaslouží pochvalu celé družstvo, které odehrálo krásný zápas. I divák, který zavítal na tento duel, určitě neprohloupil. Zápas nakonec skončil vysokou výhrou 7:1.

 

Sestava:

Šedivec – Šup J., Šup O., Švátora P., Bauer M., Kovařík P., Plánička Z., Rajtmajer K., Vejskal S., Čeleda J.,Ianosteac I.

 

Góly:

Čeleda 2x, Vejskal, Plánička, Šup J., Rajtmajer, Švátora P. (dle afl.cab.cz)

 

Vyhodnocení ankety
Hráč Zápasu
Šedivec M. 0 %
Šup J. 0 %
Bauer M. 0 %
Rajtmajer K. 0 %
Vejskal S. 0 %
Švátora P. 33 %
Ianosteac I. 0 %
Plánička Z. 0 %
Vais T. 0 %
Čeleda J. 33 %
Kovaří P. 33 %
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

xxx

(Jumbo, 6. 6. 2012 9:19)

Pokud víte něco ohledně podrobností o zápasu napište opravím či přesné infomarce o gólech taky přepíšu.