Jdi na obsah Jdi na menu

PS Křeč - ST Smrk 1:0

28. 5. 2014

Křeč jednou ranou porazila Smrk

                V předvečer pátého kola letní části amatérské ligy mužů se na televizních obrazovkách odehrávalo dlouho očekávané finále CHAMPIONS LEAGUE 2014, což ve světle nedělního klání Slavné PS Křeče byl je slaboučký odvárek. Na hřišti v Mochtíně se odehrávalo utkání, které v dějinách fotbalu, čutané, kopané a vše podobné fotbalu nemělo obdoby. Utkání bylo plné nasazení, technických fines, tríčků, šancí, střel, veselí a především dobré zábavy. Inu PS Křeč opět rozdávala plné hrsti radosti a fotbalového kouzla všem divákům, kteří zavítali na tento zápas. Soupeř Slavné PS Křeče byl ex – účastník druhé ligy – ST Smrk, který již při příjezdu hlásil – sem jsme prohrát nepřijeli!!!

                Křeč jako domácí team a druhý tým v tabulce začal velice zostra. Ostatně soupeř se do Křeče zakousl rovněž velice krásně. Hra se přelévala nahoru a dolu, šance střídala šanci. Branky byly ostřelovány doslova z každé pozice. Poté Křeč vytasila své trumfové eso – KAMIL, bombarďák ze Srbic, napřáhla z 21,5327 metru. Neskutečná pumelenice skončila v síti hostů. Brankář byl naprosto bez šance. Kdyby se pokusil míč chytit, nejspíš by mu shořeli rukavice.  To byl jediný stinný okamžik brankářů, kteří oba předvedli skvělé výkony. Avšak Šedivka chytl formu jak víno. Čape, lape, chytá, odráží, vyraží vše co je na něj směřováno – prostě dát mu gól je velice náročná disciplína!!! Po vstřelení vedoucího gólu Křeč bránila svůj těsný náskok. Obrana ve složení Mařák, Kamil, Gino, Žumpa a kapitán Mitač vše bořila co jim přišlo do cesty. Samozřejmě na hranici pravidel. Nikoho nepustili přes modrou čáru a když – byl na svém místě Šedivka. Závěrečný menší tlak Křeč přečkala bez újmy a tak ST Smrk odjeli z Mochtína s porážkou a nejspíš i s budoucími nočními můrami na pevnou obranu Slavné PS Křeče. Tímto vzkazujeme soupeři, pokud chtějí, víme kde se na toto dají sehnat léky a pilule. Již jsme je předepsali více soupeřům.

                Jedinou kaňkou na zápase bylo zranění Mitače, který se do vše vrhá prsama – ocelový chlap. Bohužel při jednom obraném zákroku podklouzl a proto šel po míči hlavou. Výsledkem byly 3 stehy nad levým okem – musíme přiznat kapitán bojovník na svém místě. Na zápas se nedostavila zkušená Lhůtecká opora Blackham, která si plnila manželské povinnosti vyjížďkou po Šumavských hvozdech – prej ;-)

Komentáře:

Mitač: „ Teď s tou jizvou budu vypadat drsně a chlapsky!!!“

Žumpa: „Proč jsme vyhráli – protože mámě 1500 za zápas a 200 za gól a raši nebudu říkat v jaké měně !!! A ta Kamilovo dělovka byla taková, že i brankářovi spadli kalhoty.“

Kamil: „Jestli Gino hraješ takhle po opici, tak ti začneme přispívat na chlast a posílat před zápasem do hospody“

Góly:

                Kamil Rajtmajer

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

doplnění příspěvku

(Kamil, 29. 5. 2014 12:39)

Při přečtení tohoto článku jsem se opět výtečně pobavil, ale rád bych v něm nějaké věci upřesnil:
1. Ta střela nebyla ze 21,5327 m, ale pouze z 20,9687 m.
2. Nebyla to žádní pumelice, neboť přítomné policejní radary naměřily rychlost míče "pouze" 141,5 km/hod. :o)
3. Pokud budou hráčům Slavné PS Křeče i nadále pravidelně a včas vyplácené odměny za zápas a góly, tak se nikdo nebude moci divit, že budeme hrát v roce 2016 1. ligu.
4. Náš kapitán je opravdickej drsňák a tvrdej chlapák.
Jinak Vám Křečáci držím palce v derby proti "Veteránům" Chlistov.