Jdi na obsah Jdi na menu

PS Křeč - Tady a teď 5:2

25. 9. 2014

 

Tady a teď a 12 bodů z 12 možných

 

 

 

                Slavná PS Křeč neohroženě kráčející 3 ligou amatérské fotbalové ligy si v předchozích třech kolech vůbec nebrala servítky a všech své soupeře sfoukla jako svíčku. Devět bodů z devíti možných je více než kvalitní vizitka. Právě proto si Křeč odskočila na před zápasový turnájek u příležitosti oslav pouťových v nedalekém Chlístově. Na tomto turnaji se umístila na krásném druhém místě a navíc se zúčastnila v největším počtu všech individuálních soutěží. Jako například byly PITÍ PIVA NA EX. Tuto disciplínu po dlouholeté nadvládě našeho Dolfáka letos ovládl náš jedinečný Dan, který dle svého proslovu svou přípravu zaměřil právě na tento duel. A svou přípravu pojal tak důkladně, že odjel na soustředění až do dalekého Bavorska, kde pilně trénoval svoji otevírací klapku. Hlavní konkurent Dolfák se nakonec nedostavil a tak ze souboje Titánů sešlo. Dan prostě neměl konkureci. Další soutěž sněz co nejvíc můžeš ovládl Jumbo, který koupil snad vše co se dalo, ale spravedlivě se rozdělil se všemi spoluhráči. No což. Měl zkrátka slušně nakoupíno.

                K samotnému utkání se dostavil, krásný počet hráčů a tak soupeř ani neměl šanci na nějaký výsledek. Skvěle přečteného soupeře měl náš President Čáfl, který jasně určil taktiku boje. „Necháme je se vybláznit prvních 5 minut a pak je pošlem do čtvrtý ligy. Měl pravdu kluk ušatá. Křeč s přehledem ustála nátlak hostů a poté udeřila. Křeč vyvinula nátlak na hostující branku tak veliký, že brankář si míč raději srazil sám za svá záda – 1:0. Netrvalo ani minutku a poté se trefil náš veliký úsměvák Blackham, krásnou ranou navýšil skóre. Poté Blackham urobil chybičku, která nezůstala nepotrestána. Soupeř využil jeho zaváhání a snížil na 2:1. Blackham byl velice smutný, ale bojoval jak lev o to více.

                Na začátku druhého poločasu to byl právě Blackham, který napravil svoji předchozí chybičku a zvýšil na 3:1. Veliké štěstí bylo, že za brankou bylo zábradlí, jinak jsme Blackhama chytali až v Klatovech. Další gól Křeč vstřelila po překrásné kombinaci – Žumpa, Kamil a Čafl. Poslední jmenovaný rozvlnil síť již po čtvrté a tak definitivně zlomil odpor hostů, kteří bojovali rovněž jako lvi čestně a poctivě. Přesně jak se ve znamení fair play bojuje. Poslední gól PS Křeče vstřelil Kamil. Poté již Křeč zápas pouze dohrávala na poloviční stupeň a toho využil soupeř a snížil na konečných 5:2.

                V součtu je to již čtvrtý zápas v řadě, který Slavná PS Křeč vyhrála a tak nepoznala hořkost porážky ani tentokrát. V podzimní části ligy snad není soupeře, který by dokázal Křeč zastavit.

Branky:

                Švátora Petr – 2x, Šafránek Jan, Rajtmajer Kamil, Vlatní

 

Poslední část článku opět patří originálnímu znění od velmistra Blackhama:

Dnes je ta slavná Neděle kdy jsme zas vyběhli na náš Křačácký zelený trávník to je hra(Ringo Čech)ha ha ha takový malý fór!

Velký Čáfl povídal vydržme jejich převeliký 7apůl minutový nápor míčů a pak se stane zázrak!!!

A měl pravdu ten náš kluk,my vydrželi a pak náhle jsme meli aut ze hry Žůmpa hodil a jejich gólman si to sám hodil za sebe asi hold kámoš no děkujem!!

Netrvalo ani 1 a půl a 100 tisíciny 2-0 kdo to byl konečně Blek se také trefil soupeři do branky!!!!

Ale pak vzápětí špatně Blek vykop od branky jejich hráč to vrátil zpět a ten drůhý znížil na jeden gól,Bleka to moc mrzelo!

Ale druhý poločas byl už tak jako vždycky režiji Veleslavný PS Křeče a to je pravda.. .

Na 3-1 dával opět Blek a to se musi říct přímak se mu poved a dokonce to chválili i soupeř a on jim za to poděkoval..

Ale co musim řéci nejhezčí akce vele utkání PS slavný na 4-1 se nedá ani popsat,povim vám jen  tři jména

Žumpa,Kamil a Čáflík moc krásný!!!!!!!! .

Teď to trochu zkrátim na 5-1 dával Kakamil náš velice nebo-li převelice Křečácký hráč!Prostě jeto náš kluk co si budem povídat....!!

no a závěr jsmesichtěli trošku od dáchnouti a oni nám ztoho dali gól,kamarádi si prý tak říkávali,ale oni jsou si mysli i doteď.

Musím podotknouti že na Veleslavnou PS Křeč Mochtín Dnešní době nemají,asi žádný soupeři!!!!

A to si vemte do podvědomí že v sobotu měli těžké ba dokonce přetěžké Křečácké zápasy v Chlistově na pouti a to si vemte na vědomí že Legionář Dan Zahálka vyhrál v pití piva a ještě ligu střelcu,není to vele Křečácký víkend uspěšný?

Já si myslím že je!!!!!

Sestava dnešního zápasu:

brankář Michal Šedivec obrana Šup Jan,Rajtmajer Kamil,Bauer Miroslav a Švátora Petr, útok Šafránek Jan,náš Joska ....... a Vejskal Stanislav.

Chci poděkovat rozhodčím za pěkný výkon!!!!! a sportu zvlášť

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář