Jdi na obsah Jdi na menu

PS Křeč -ANFK Černé Uhlí Kt 1:0

10. 6. 2012

                  Křeč vyhrála třetí zápas v řadě

                Za nedělního deštivého počasí se na hřišti v Mochtíně proti Křeči postavil tým Černého Uhlí z Klatov. Začátek utkání byl posunut, jelikož rozhodčí se na zápas nedostavil. Tak byli vybráni rozhodčí z lidu. Nakonec z toho byli dva nehrající členné Černého Uhlí, kteří se úkolu zhostili velice dobře a za anglického počasí pouštěli anglický styl hry. Tudíž během zápasu nebyl pískán žádný faul. Zásluhu na tomto faktu měly i obě družstva, které hrála velice čistě.

                Utkání začalo s malou časovou prodlevou a za mokra. Více tyto faktory vyhovovaly PS křeči, kteří opět zahájili utkání ve velkém stylu. První, jak se později ukázala, jediný gól utkání vsítil Jirka Čeleda, který na půlce utekl bránícímu hráči a kličkou brankáři zakončoval do prázdné branky – 1:0. Po tomto okamžiku začali hrát i soupeři z Klatov, kteří však naráželi na výbornou obranu a krom malých okýnek, které zacelil v brance výborně chytající Michal Šedivec, hosté nijak nezahrozili. Další samostatný únik byl v podání Honzi Šafránka, který opět udělal kličku brankáři, ale dobře vracející se obránce znemožnil Čáflovi zakončit do prázdné branky. I další velké šance, které si Křeč vytvořila, bohužel končily u dobře chytajícího gólmana hostí.

                Druhý poločas začal opět ve vysokém tempu. Kompaktní obrana PS Křeče byla vždy připravena a tak Uhlí se dostávalo pouze pár metrů za půlící čáru. A proto byla opět nebezpečnější Křeč. Avšak šance, které byly jistě gólové, ale neskončili bohužel již gólem. A tak Křeč na domácím hřišti poprvé v této sezoně neinkasovala a 3 body do tabulky zůstaly v moci PS Křeče.

Gól:

                Čeleda J.

Sestava.

                Šedivec – Bauer, Kovařík (C), Šup, Švátora – Ianosteac, Vejskal, Šafránek, Čeleda

K zápasu se vyjádřil Čáfl:

                „Jsem rád, že sem se vrátil do sestavy PS Křeče po dvouzápasové pauze a ještě více jsem rád, že vítězně. Vítězství je zcela zasloužené, ale skóre tomu neodpovídá. Brankář hostů chytal dobře. Jediné, co mě mrzí je moje neproměnná akce, kdy mne velice překvapil odskok míče na mokrém trávníku. Ale body jsou doma a to je dobře. Nyní jdu na piváka, tak ZDAR !!! “

 

Miniaplikace

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Řekové jsou v p.....!

(caflik, 12. 6. 2012 22:13)

Zajímalo by mě,jestli Jumbo nemá nějaké nahrávací zařízení,jelikož sem to skoro takhle asi řekl,ale jinak opět skvělej komentář,ale musim dodat,co asi ve své skromnosti Jumbo nedodal,že od té doby,co má čas hrát,Křeč vítězí a i v tomto zápase,kdy jsme nemohli propálit famozního brankáře hostí,se raději stáhl do obrany,abychom nedostali v posledních minutách blbého gola,jak je už naší tradicí.Jináč hrajem v sobotu již od 9.h s Formankou Rozvoj,na tento zápas se omlouvám,jedu se podívat na ty starý babky co jsem se s nima učil.Děkuji Blekovi,že za mě,nebo spíše za Křeč odpíská zápas v sobotu od 15h. a tím určitě přijde o skvělou dokopnou,Bleku díky

Re: Řekové jsou v p.....!

(Jumbo, 16. 6. 2012 0:27)

Hraji pro tým...a snažím se vždy o co nejlepčí výkon, ostatně jako všichni!!!!