Jdi na obsah Jdi na menu

Rychlá Rota - PS Křeč 1:2

25. 9. 2014

Křeč vlétla do podzimu ve velkém stylu

                V letní přestávce mezi jarní a podzimní částí Slavná PS Křeč vůbec, nejprve celá Křečácka parta stihla oženit dvě velké opory dívčího družstva, a to Lubase Chmela, trenéra dívčího kádru, a Ivetu Chmelovou, dříve Musílkovou. Oběma přejeme do společného života hodně štěstí Chmelící.

                Po této akci se Křečácí zaměřili na letní soustředění. Náročné a intenzivní tréninkové dávky však nebyly vůbec marné.

                Do prvního kola podzimní části amatérské fotbalové ligy vlétla Slavná PS Křeč opravdu ve velkém stylu. Soupeřem jí byla Rychlá Rota. Soupeř, který vyniká potenciálem mladých hráčů. Nutno však podotknout, že tito hráči jsou pouze rychlý, ne však fotbalově zkušení a vyzrálí.

                Křeč vstoupila do utkání s dvakrát větším věkovým průměrem než soupeř. Ale jak již bylo zmíněno, zkušenosti hrály ve prospěch Křeče. Prvotní tlak byl přečkán bez větších obtíží a námah. Poté již bylo správné vystihnout ten správný okamžik a udeřit. Této úlohy se chopil Standa. Vycítil vhodnou situaci a naběhl si přesně tam, kde měl být a zavěsil – 1:0. Vyčkávací taktika se osvědčila i nadále. Ovšem tentokrát se Standa projevil jako vytříbený technik, vyškolil mladíky z Rychlé Roty, rozhlédl si a pohotově přihrál Čáflovi. Ten potvrdil svoji pověst zabijáka a chytrou střelou k tyči zvýšil na 2:0.

                Tento náskok se nakonec ukázal jako podstatný. Chytrou hrou, organizovanou obranou a výborným brankářem Křeč dokráčela k velice cennému vítězství. Což se nakonec i čekalo po uběhlé kvalitní a poctivé letní přípravě.  Především je důležité vyzdvihnout výkon našeho gólmana, Šéďa opět dokázal proč je mezi všemi gólmany v Křeči stále upřednostňován a tréner, kapitán, prezident i hráči do něj vkládají plnou důvěru. Je možné, že někteří hráči budou mít doživotní noční můry z jeho výkonu. Těm ostatním jsme pro jistotu doporučili uklidňující prášky s komentářem: „Takto chytá běžně, a hlavně je to teprve první zápas. Nechtějte vidět ten výkon ke konci soutěže!!!“.

                Rovněž si soupeř lámal hlavu i nad výkonem naší zahraniční hráčskou hvězdou. Dan opět dokázal, že zamotat hlavu protihráčům není pro něj problém. Bohužel v některým případech dokáže zamotat hlavu i spoluhráčům. A v tomto krásném fotbalovém střetnutí náš velkolepý Daniel zamotal hlavu i rozhodčímu, který nevěříc a kroutíc hlavou nejspíše přemýšlel, jak jednoduché a snadné může být uplést kupříkladu pletenec. Zkrátka Daniel se ze zahraničního, soukromého, letního, zámořského soustředění vrátil v plné, skvělé a nezaměnitelné formě.

                Nicméně je důležité připomenout, že Slavná PS Křeč vlétla na Rychlou Rotu, tak rychle a důkladně, že ještě nyní na to nevěřícně koukají jak bacil do lékárny. A tak si Křeč odváží výhru 1:2 a tři bodíky do tabulky. Chytrost, zkušenost a technická vyzrálost předčila všechny přednosti soupeře.

Branky:

                Vejskal Stanislav, Šafránek Jan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář