Jdi na obsah Jdi na menu

Tady a teď - PS Křeč 2:4

20. 5. 2014

Třikrát “J“ a třikrát “Š“ rozhodlo zápas

                Třetí nejvyšší soutěž určená pro amatéry měla na programu čtvrté kolo. Slavná PS Křeč měla na programu v nepříznivém počasí a v ještě více nepříznivém čase, od 12:00, na Masarykově ZŠ. Jak již bylo řečeno, počasí bylo takové, že byste psa nevyhnali a navíc hrálo se na umělé trávě kde jde překrásně skluzovat. Soupeř, který se postavil Křeči, nesl název Tady a Teď.

                Zápas velice ovlivňovalo počasí a rovněž i zkušenost z předchozí zápasu, kdy Křečácí přehnali přípravu před zápasem. Proto Slavní hoši z Křeče zvolili opačnou strategii. Ta se bohužel také nevyplatila. Domácí hráči prakticky vyskákali z auta a hned na nás doslova vlítli. Létali po hřišti jako, když byste pískli poplach. Hned v druhé minutě se trefili do černého a v tu chvíli se Křečácí modlili, aby jim došli síly. Domácí hráči se však hned při prvním střídání zatavili a ihned, co Křeč takticky vystřídala, začala školit a rozdávat lekce zkušeností. Po jedné z přenádherných kombinací se kde nic tu nic zjevil Švejk, napřáhl až ke stropu a neskutečnou pumelicí prostřelil vše co stálo v cestě včetně brankáře domácích - 1:1. Křeč dále kontrolovala hru, nápad střídal nápad avšak soupeř kvalitně bránil. Zkušená Křeč pošetřila síly a udeřila těsně před pauzou. Výborně secvičený PRESSINGOVÝ SIGNÁL přinutil brankáře špatně rozehrát přes hbitého Čáfla. Míč se odrazil ke Švejkovi, který vyslal na prázdnou branku projektil. Ten však neskončil v brance, ale domácí hráč chytl míč rukou. Bohužel pro domácí to nebyl brankář, proto následoval trest – vyloučení na 4 minuty a penalta, kterou bezpečně proměnil Švejk. První poločas tedy skončil 2:1 pro Křeč. Dalo by se říci, že v suchém triku. Bohužel liják byl natolik silný, že nebylo hráče, který by si nepostěžoval – SCHČIJE A SCHČIJE !!!!

                Druhý poločas již Křeč tradičně dominovala. Mírnou převahu zužitkoval Čáfl, který se nádherně pověsil do vzduchu na dlouhatánský Žumpův třicetimetrový aut. Nádherný sportovní okamžik pro všechny zúčastněné hráče i fanoušky. Další krásný sportovní moment v podání Žumpy na sebe dlouho nenechal čekat. Povodil si dva hráče – pojď sem, kam jdeš ? Po té velice chytrou střelou trefil mezírku mezi betony brankáře – 4:1 pro Křeč. V dalším průběhu zápasu Křeč vycházela opět ze zajištěné obrany a branky. V bráně Šéďa, který lapal jako Hašan v Naganu. Osm tutovek, několik dělovek, pumelenic, zabijaček a někdy i střel z vlastních řad. Vše bezpečně pokryl. Po té se několik vteřin před koncem smiloval nad promočeným soupeřem a dovolil jim kosmeticky upravit výsledek.

                Zápas tedy skončil 4:2 pro Křeč, po zápase nebylo nutné se sprchovat. Všichni byli mokří jako vodníci. Křeč si připsala další tři body do tabulky a poskočila již na druhé místo v tabulce. V zápase se prosadili hráči jejich křestní jména začínají na “J“ a příjmení na “Š“. Velké znamení či pouze náhoda. To ukáží následující týdny.

                Komentáře k zápasu:

Jirka “Švejk“ Švátora: „Vítězství Křeče. Máme nový pozdrav  4:2. Křeč OLÉÉÉÉÉ !!!!“

 

Branky:

Jiří Švátora – 2x, Jan Šafránek, Jan Šup

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář