Jdi na obsah Jdi na menu

Veterans Chlistov - PS Křeč 3:3

13. 5. 2012

                             Druhá plichta v sezoně

                Ve čtvrtém kole zajížděla PS Křeč na hřiště v Chlistově, k místnímu derby. K utkání dorazilo velice dobře naladěné mužstvo sfouknout Veterány z Chlistova jako svíčku. Hřiště bylo kvalitně připravené, mužstvo nažhaveno na zápas, který začal s časovým zpožděním. Již tento fakt naznačoval jakési erupce na slunci.

                Utkání začalo ze strany PS Křeče ve vysokém tempu. Domácí nevěděli kam skočit a jedinou úlevou jim byl dlouhý odkop od brány. Útoky se na bránu Chlistova valily jako laviny a bylo jen otázkou času, kdy přijde gól. Ten přišel až po centru Kamila Rajtmajera, který nečekaně skončil v síti hostí.  PS Křeč však nepolevila a stále se tlačila před bránu. Druhý gól vsítili opět Kamil Rajtmajer, který si při střídání důkladně zavázal pravou kopačku a nekompromisní „pumelenicí“ z 10 metrů nedal brankáři domácích šanci. S tímto stavem se šlo i „do šaten“ po prvním poločasu.

                První poločas zdobila hru PS Křeče především výborná obrana a skvělá hra po zemi. Bohužel na tuto taktiku hry nedokázala PS Křeč navázat v druhém poločase. Domácí se dostali šťastným golém vrátit do zápasu, který neomylně vsítil kapitán Pavel Kovařík. Při snaze zabránit střele přizvedl míč tak smolně, že skončil za zády rezervního gólmana Honzi Čafla. Do této doby chytal výborný zápas, ale po této smolné situaci se mu do rukavic vnesla nepohoda a nejspíše tréma. Hosté však nesklonili hlavy a krásným průnikem Zdeňka Pláničky, který prošel přes tři čtvrtiny hřiště a ještě lépe vystřelil. Gólman však jeho ránu vyrazil přímo k nohám všudy přítomného Jirky Čeleda, který vsítil gól na 1:3. Hosté se uklidnili a opět kombinovali po zemi a domácím nepučili míč. Při krásné kombinaci hostující obrany využili obránci i služeb gólmana, který nemylně našel nabíhající dva útočné hráče domácích. Jejich kontr nestihli hosté zachytit a domácí snížili na 2:3. Hra pokračovala,  PS Křeč byla opět v jakési křeči. Domácí toho využili a vsítili vyrovnávající branku, která byla opět více než šťastná. PS Křeč pak zatlačila domácí do hlubokého obranného bloku, ze kterého se nedokázali vymanit.  Jediné na co se zmohli hráči domácích bylo odkop nebo dlouhý odkop. PS Křeč se už nedokázala prosadit i přes ohromující tlak.

                Zápas byl zhodnocen jako jednoznačně vyhraný, ale pro neodmyslitelného sportovního ducha celého týmu a především Čáfla jsme dovolili soupeři zápas zdramatizovat, aby byl zápas pro oko diváka co nejzajímavější. (mimochodem na HVĚZDNÉ hráče PS Křeče se do Chlistova sjel plný dům, ikdyž kapacita místního stadionu je poněkud nízká)

Hodnocení zápasu Čáflem:

                „Kdybychom vstřelili více branek mohli jsme krásně vyhrát. Nakonec je z toho pouze bodík. Nejvíce bych ale soupeři vytkl nepřipravenost na utkání, kdy k zápasu byl připraven pouze jediný pořádný míč.“

Góly PS Křeče:

                Rajtmajer 2x, Čeleda

Sestava:

                Šafránek – Švátora P., Plánička, Bauer, Kovařík (C), Rajtmajer, Kubalík, Vais, Ianostec, Čeleda

Vyhodnocení ankety
Hráč Zápasu
Šafránek J. 33 %
Bauer M.. 0 %
Vais T. 0 %
Švátora P. 17 %
Kovařík P. 0 %
Rajtmajer K. 33 %
Ianosteac I. 0 %
Plánička Z. 17 %
Kubalík P. 0 %
Čeleda J. 0 %
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Veteráns CHlistov-PS Křeč

(Black, 15. 5. 2012 22:33)

Zápas byl krásný,přímo famozní pro slavnou PS Křeč,na kterou jsme přímo vlítli když nás chytá "křeč"soupeř byl z nás úplně nemocen se potkat s kopacím balónem.... .My jsme je jako Slavná PS Křeč tak krásně,díky golmanovy Čáflovi dostávaly do kolen... ,říkali půjčte kopací míč,hahaha.1poločas byl nádherný.
No,ale přišel 2poločas a za čli jsme spekulovat o výsledku.
Za čli sme hrát jako Klabzuvova jedenácka...,Křečák na Křečáka a zachvilku z toho bylo drama v hodné o titul,hahaha
No a tak po dlouhých tahanicích o balón a útočné území hrací plochy
a taky skoro hokejovému způsobu hry to byl emotivní zápas,jako česko-rusko,hahaha.

Re: Veteráns CHlistov-PS Křeč

(Kamil, 16. 5. 2012 8:13)

Ty jo Blacku, ty jsi úplnej ten ...... bulvár :o)